Banka Taşımacılığı

pBanka-tasimaciligi-icin-son-derece-deneyimli-ve-profesyonel-ekiplerle-calisilir-Bankanin-yonetimine-ve-musterilerine-ait-klasor-ve-dosyalari-ozenle-ambalajlayip-paketlemek-tasima-isleminin-saglikli-gecmesini-saglar-Ambalajlama-elbette-yeni-yerde-duzenlemeler-sistemli-yapilabilsin-diye-numaralandirilarak-kategorize-edilerek-yapilir-Boylece-yeni-binada-zaman-kaybi-gibi-kotu-surprizlerle-ve-dosya-magduriyeti-ile-karsilasmazsiniz-Bilgisayar-ve-buna-benzer-cihazlar-avrupadan-ithal-pet-graft-kagitlara-sarilip-kolilere-konur-Celik-kasa-ve-bankamatikler-ise-liftli-araclar-vasitasi-ile-tasinir-Adana-Evden-Eve-Tasimacilik-her-asamayi-takip-ederppOncelikle-ekspertiz-yapilmasi-icin-bir-eleman-ile-bankada-tasinacaklar-listelenir-Daha-sonra-iki-eleman-ile-gelerek-etut-calismasi-yapilir-Etut-calismasi-uzerinde-muatabakat-saglandiktan-sonra-kagit-uzerinde-kesinlestirilir-Tasima-gunu-banka-elemanlari-ve-ya-is-ile-ilgilenen-yetkililer-nakliye-icin-gorev-yapan-kisiler-ile-degil-direkt-olarak-Adana-Evden-Eve-Nakliyatin-musteri-temsilcisi-ile-muhattap-olurlar-Firma-olarak-kurumsal-tasimacilik-islemlerinde-gosterilmesi-gereken-ozeni-biliyor-ve-buna-uygun-sekilde-hareket-ediyoruz-Banka-tasimasinda-esyalar-gerekli-teknik-ekipmanlar-kullanilarak-yapilir-nakliye-kurala-uygun-gerceklestirilir-Her-personel-bankaya-ait-sube-degisikligi-sehir-ici--sehir-disi-ve-uluslararasi-tasimacilikta-belli-bir-calisma-prensibine-bagli-kalarak-maksimum-verim-saglanacak-nitelikte-performans-gosterirnbspp

Banka taşımacılığı için son derece deneyimli ve profesyonel ekiplerle çalışılır. Bankanın yönetimine ve müşterilerine ait klasör ve dosyaları özenle ambalajlayıp paketlemek taşıma işleminin sağlıklı geçmesini sağlar. Ambalajlama elbette yeni yerde düzenlemeler sistemli yapılabilsin diye numaralandırılarak, kategorize edilerek yapılır. Böylece yeni binada zaman kaybı gibi kötü sürprizlerle ve dosya mağduriyeti ile karşılaşmazsınız. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise liftli araçlar vasıtası ile taşınır. Adana Evden Eve Taşımacılık her aşamayı takip eder.

Öncelikle ekspertiz yapılması için bir eleman ile bankada taşınacaklar listelenir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması üzerinde muatabakat sağlandıktan sonra kağıt üzerinde kesinleştirilir. Taşıma günü banka elemanları ve ya iş ile ilgilenen yetkililer, nakliye için görev yapan kişiler ile değil direkt olarak Adana Evden Eve Nakliyat'ın müşteri temsilcisi ile muhattap olurlar. Firma olarak kurumsal taşımacılık işlemlerinde gösterilmesi gereken özeni biliyor ve buna uygun şekilde hareket ediyoruz. Banka taşımasında eşyalar gerekli teknik ekipmanlar kullanılarak yapılır, nakliye kurala uygun gerçekleştirilir. Her personel bankaya ait şube değişikliği, şehir içi – şehir dışı ve uluslararası taşımacılıkta belli bir çalışma prensibine bağlı kalarak maksimum verim sağlanacak nitelikte performans gösterir.