İşyeri ve Ofis Nakliyesi

pAdana-Evden-Eve-Tasimacilik-olarak-guvenli-ve-kaliteli-hizmeti-sizlere-sunmaya-devam-ediyoruz-Isyeri-ve-ya-ofis-tasimaciligi-icin-de-her-daim-sizlerleyiz-Ofis-ve-ya-isyeri-naklinde-yapilacak-ekspertiz-sonucunda-kac-gunde-tasinilabilecegi-evrak-paketlemesi-icin-gerekecek-koli-miktari-elektronik-esyalarin-ve-para-kasalarinin-tasima-sekli-kayisli-personel-gerekip-gerekmeyecegi-vinc-kullanimi-tasimada-kullanilacak-arac-buyuklukleri-tasima-programina-gore-gonderilmesi-gereken-ekip-buyuklukleri-tum-operasyon-sureclerine-nezaret-edecek-operasyon-uygulama-seflerinin-dikkat-etmesi-gereken-hususlar-sigorta-miktari-ve-tasima-fiyati-belirlenir-Mutabakat-saglanmasi-halinde-sozlesme-yapilarak-ilgili-gunlerde-operasyon-icin-ekipler-belirtilen-adrese-gelirlerppTasima-yontemine-uygun-olarak-islemin-tamamlanmasi-icin-surece-ve-plana-uygunluk-gozetilir-Adana-Evden-Eve-Nakliyat-calisma-prensibi-geregi-esyalarinizin-guvenligini-teminat-altina-alir-Bunun-scin-gereken-prosedurler-tasinmanin-her-asamsinda-yerine-getirilir-Ofisinizin-ya-da-is-yerinizin-tasinmasi-tamamlanana-dek-musteri-temsilcimiz-daimi-sizinle-iletisim-halinde-olacaktirp

Adana Evden Eve Taşımacılık olarak güvenli ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaya devam ediyoruz. İşyeri ve ya ofis taşımacılığı için de her daim sizlerleyiz. Ofis ve ya işyeri naklinde yapılacak ekspertiz sonucunda kaç günde taşınılabileceği, evrak paketlemesi için gerekecek koli miktarı, elektronik eşyaların ve para kasalarının taşıma şekli (kayışlı personel gerekip gerekmeyeceği, vinç kullanımı), taşımada kullanılacak araç büyüklükleri, taşıma programına göre gönderilmesi gereken ekip büyüklükleri, tüm operasyon süreçlerine nezaret edecek operasyon uygulama şeflerinin dikkat etmesi gereken hususlar, sigorta miktarı ve taşıma fiyatı belirlenir. Mutabakat sağlanması halinde sözleşme yapılarak ilgili günlerde operasyon için ekipler belirtilen adrese gelirler.

Taşıma yöntemine uygun olarak işlemin tamamlanması için, sürece ve plana uygunluk gözetilir. Adana Evden Eve Nakliyat, çalışma prensibi gereği eşyalarınızın güvenliğini teminat altına alır. Bunun şçin gereken prosedürler taşınmanın her aşamsında yerine getirilir. Ofisinizin ya da iş yerinizin taşınması tamamlanana dek müşteri temsilcimiz daimi sizinle iletişim halinde olacaktır.